Konec detoxu, shrnutí

3. května 2017 v 7:30 | B |  Jídlo
Minulý pátek jsem si dala poslední den svého detoxu. Půst. Už jsem to dělala dvakrát v minulosti a nebyl to problém. Jediné, co mi vadilo, tak když jsem své drahé polovičce dělala večeři. Už mám zkušenost, že za ten den mě hlad nedohoní, prostě mi to ani nepřišlo jako bych nejedla. Ale vždycky mi už večer začíná dohánět takový ten pocit, že musím něco požvejkat. No a když jsem mu tak připravovala ty rohlíky a on to přede mnou jedl, začala jsem se ještě víc těšit na ráno.

Takže jak to se mnou vypadá po detox?
Ke svému minulému způsobu stravování se vrátit nechci. (Tím myslím hlavně svoje přejídání se sladkým, když mám blbou náladu, vím že si tím asi nejvíc kazím svoji snahu o fit postavu a celkově snahu o to žít zdravě.)

Takže v sobotu nebylo první, na co jsem se vrhla, čokoláda, ale zelené smoothie se špenátem, banánem a kiwi.
Na svačinu jsem si udělala raw kuličky (bez cukru) na které můžete najít recept na mém blogu v rubrice recepty.
K obědu těstoviny s kuřecím masem a se špenátem.
Jako svačinu opět kuličky, protože jsem si jich udělala fakt hodně a doma to nechtěl nikdo jíst. (Můj miláček ochutnal až když jsem měla poslední a možná i trochu zalitoval, že neochutnal dřív)
Na večeři jsem si oddělala trochu kuřecího a udělala jsem si kuřecí toasty.

V neděli jsem posnídala bílý jogurt s vločkama a hrušku. Dojedla jsem kuličky na svačinu a na oběd byly kuřecí závitky s rýží. Na večeři opět toasty, tentokrát se sýrem a k tomu ledový salát.

V pondělí jsem si dala vajíčka a celozrný rohlík. Na oběd játrovou omáčku a rýži. A protože můj nejmilovanější játra nejí uzobla jsem od něj trochu jeho hranolek. Povečeřela jsem pak už jen cottage sýr a jáhlovou kaši, co mi zbyla v ledničce na kolejích.

A proč jsem vlastně detox dělala? Měla jsem k tomu hned několik důvodů, jako přestat se sladkým a na chvíli si odpočinout od soli a od masa. Ale hlavně proto, že k tomu teď byla dokonalá příležitost. Mám teď po operaci a nemůžu cvičit. Takže když jsem musela šetřit svoje svaly, rozhodla jsem se šetřit i svoje orgány. Už se ale těším, až se k tomu cvičení budu moct vrátit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen 14.12.2014