Není to jen o hubnutí

26. dubna 2017 v 14:47 | Jája |  Hubnutí
Lidé hubnou ze spousty důvodů a každý důvod je dobrý! I kdyby jste to dělali jenom proto, aby jste si mohli fotit selfíčka u zrcadla, pořád je to dobře.

Ono vlastně tím hlavním důvodem proč to lidí dělají je, aby vypadali dobře. Ale vypadat dobře vždycky neznamená jenom zhubnout. Teď to bude znít trochu ironicky, ale přiznám se vám tu, že nehubnu. Nechci. Mám 63kg při výšce 173cm a se svým typem postavy (extra široké boky) bych jako vychrtlina vypadala hrozně, mimo to si nepřipadám nijak tlustá nebo tak něco. A s velikostí svého oblečení jsem naprosto spokojená. (Dobře možná jen ten zadek)

Někdy prostě nevadí když kilo přiberete. Kilo sem, kilo tam. Jak už jsem psala v jednom ze svých článků, váhu neberu jako dobrý ukazatel toho, jestli efektivně hubnu. A zase to slovo. Vlastně nehubnu. Takže co dělám? Prostě cvičím, snažím se jíst zdravě a chci vypadat dobře, prostě nechci na sobě mít jen rosolovitou hmotu ale i nějaké ty svaly. (Ovšem moje cíle mají své hranice- žádná kulturistka ze mě nikdy nebude. Nelíbí se mi, když už to někdo s cvičením moc přehání) Jo a momentálně se detoxikuju, protože poslední dobou jsem si všimla, že nebezpečně moc solím, ale to sem nepatří.

Pak jsou tu totiž lidé, kteří by rádi nějaké to kilo přibrali. A proč ne přibrat právě na svalech? I takoví lidé totiž můžou začít cvičit. Někteří s tím bohužel mají takové problémy, že nemohou za žádnou cenu nabrat ani kdyby chtěli, ale většinou se to dá nějak řešit. A když ne? Mějte se rádi jací jste. Myslím to vážně. Pokud si stoupnete před zrcadlo a říkáte si, že nenávidí svoje tělo, tak je to špatný. To, že přijmete realitu takovou jaká je, je jedním z prvních kroků ke změně :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 26. dubna 2017 v 19:18 | Reagovat

Měj se ráda taková, jaká jsi! 8-)

2 Kitty Kitty | Web | 26. dubna 2017 v 19:30 | Reagovat

Tak, správně! Mám problémy s kily pořád, teď ale "detoxikuju", když nemáš ráda slovo "hubnutí". Jen tak, už zase :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Blog byl založen 14.12.2014